Урок-щоденна робота вчителя,як театральна
вистава-щоденна праця актора.Чи може дозволити
собі справжній актор перетворити театральне дійство
на потік завчених реплік? Яким має бути вчитель,щоб
його робота не перетворилася на рутину? Що втратить
глядач на невдалій виставі? Час, настрій, повагу до театру.
Що втратить учень після невдалого уроку?
Мій конспект
Н.П.Пищик,Романівська гімназія, Житомирська обл..
Let’s count.
The 3d grade.
Урок англійської мови у 3 класі. За підручником О.Карп’юк
3 клас.
Другий рік навчання.
ТЕМА:
«Давайте рахувати!»
МЕТА: -активізувати лексику по
темах: « Іграшки», «Тварини», «Числа», «Кольори»;
-удосконалити вимовні навички
конструкції «How many?» ;
-розвивати граматичні та лексичі
уміння, навички з даної теми , пам’ять
, фонематичний слух.
- вчити колективній співпраці та
взаємодопомоги.
ХІД УРОКУ
1.Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення. Організаційний момент. Емоційне налаштування дітей.
Введення і іншомовну
атмосферу . Гра «Перекладач».
Teacher: Nice to see you at school!
Nice to see you
in the classroom!
Nice to see you
at the English lesson!
I am a teacher. You are pupils.
You are clever children. Time to speak English.
( один з учнів перекладає промову вчителя)
Привітання.
Teacher: Good day, kids! I hope you are well today.
Бесіда з черговим.(
черговий відповідає на запитання вчителя)
Teacher: - What is your name ?
-
How
old are you?
-
Where
are you from?
-
What
is your hobby?
-
Do
you like English?
-
Who
is your friend in your class?
( Вчитель просить
розповісти про чергового на основі прослуханого)
Pupil : -He is Petro .
-
He
is nine.
-
His
hobby is football.
-
He
likes English.
Вчитель дає завдання черговому:- Can you count in English?
-
How
many boys? Count , please.
-
How
many girls ? Count , please.
-
Do
the sum, please.
( черговий рахує та записує на дошці кількість дівчаток і хлопчиків, які присутні на уроці та розв'язує математичний
приклад скільки всіх разом, а потім цей приклад записує словами).
2.Основна частина уроку.
Teacher : Our topic called “Let’s
count!“
We
are going to count, speak , write, sing and read at the lesson.
But now look at the board . I have written the rhyme.
Робота над віршем.
We see a plane , a ship , a car,
A flag , a bird, a tram, a star,
A horse, a cat, a cock, a dog,
A fox , a pig, a duck,
A frog , a hen, a chick,
A ball, a drum,
An apple, a pear and a plum.
Teacher: - Let’s
count and answer.
-
How
many toys?(8)
-
How
many animals? (11)
-
How
many fruit? (3)
Робота в парах.
Питання – відповідь
-
Have
you got a …? ( ball, car,
plane…)
-
Yes,
I have.
-
No,
I have not.
( вчитель перевертає написані слова іншою стороною і діти бачать замість
слів лише малюнки)
Teacher : - Open your copybooks, take your pens and
write down this rhyme.
( діти записують вірш , замінюючи малюнки словами. Потім вчитель знову
перевертає малюнки іншим боком і діти перевіряють правильність написання слів).
Teacher : - I know you sing well. Let’s sing a song
“My favorite toy”.
( учні співають пісня)
A FAVOURITE TOY
Every girl and boy.
Has a favourite toy.
And which one do you like ?
A puzzle , a robot,
A plane or a boat,
Or maybe it is a bike?
Every girl and boy
Has a favourite toy.
And which one do you got ?
A teddy, a doll,
A kitty, a ball?
Oh, how I love the lot!
(
Posnayko № 2 , 2011)
Teacher: - Let's rest!
(
хвилинка відпочинку, діти показують рухи , а потім один із учнів проводить її сам)
Stand up, sit down,
Stand up, hands up, hands down.
Play the piano, play the drum.
Fly, swim, run!
Робота по підручнику ( О.Карп’юк,
3 клас, “ I can see twelve brown horses”)
Practice counting from 1 to 20
-
I can see … white ducks.
-
I can see …white goose.
-
I can see …white sheep.
Вивчення прислів’я
( семеро одного не чекають).
7 DON’T
WAIT FOR 1
3. Заключна частина
Підведення підсумку уроку
Teacher : - Well, the lesson is coming to end. You worked hard,
you were very well.
Give me your
day-books . Thanks a lot.
Your homework is…
Good-bye. See you
soon!
Англійська мова в початковій школі №7 (128) липень 2015р.
ТЕМА: ПРОФЕСІЇ.
ХІД УРОКУ
1.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ
ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
2.УВЕДЕННЯ В АНГЛОМОВНУ
АТМОСФЕРУ
2.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
HELEN ALICE
BOB JACK RICK
3.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Англійська мова в початковій школі №7 (128) липень 2015р.
МІЙ КОНСПЕКТ
Н.П.Пищик,Романівська гімназія,Житомирська обл.
ТЕМА: ПРОФЕСІЇ.
Мета:повторити й
активізувати лексичні одиниці теми;розвивати навички усного й писемного
мовлення; навчати діалогічного мовлення за темою; практикувати у відповідях на
запитання; виховувати любов до праці та бажання вивчати англійську мову.
Обладнання: підручник
О.Карп’юк
3 клас,ноутбук,картинки за темою,роздавальний матеріал.
ХІД УРОКУ
1.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ
ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання і повідомлення теми уроку.
2.УВЕДЕННЯ В АНГЛОМОВНУ
АТМОСФЕРУ
2.1 Мовленнєва розминка.
Діалог між вчителем та учнями
T:- How many boys?
-
Can you count in English?
T:- How many girls?
-Can
you do the sums?
T: -You are clever….( pupils)
Help me ,
please, to end these sentences : Lera ….(is a clever pupil)
Sasha
..( is a strong pupil)
I ….(am a teacher )
2.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Повторення ЛО теми
« Професії» ( учні називають день тижня
і назву місяця
і які професії вони знають на ці букви)
TUESDAY , NOVEMBER
T- teacher,
e-engineer, s- secretary , d-doctor, dentist, v-vet, m-manager,b-barman,a-actor.)
2.Слухання CD ( magazine
Posnayko 9-2011)
3.Аудіювання
( є ім’я
5 людей та назви їх професій. Потрібно
відгадати хто вони за професією. Вчитель читає а діти слухають та відгадують.)
HELEN ALICE
BOB JACK RICK
TEACHER
MANAGER MUSICIAN DRIVER
VET
1)
Jack likes animals.He works in the
veterinary hospital.Jack helps cats and dogs.
2)
Alice is a pretty woman. She is 27.
Alice loves children very much. She works at school.
3)
Helen can play the guitar. She likes
to sing songs too.She likes pop music.
4)
Bob is 29. He works in the office.He
has got a laptop. Bob talk on phone much time.
5)
Rick likes cars.His taxi is yellow.
Helen-musician,
Alice-teacher,
Bob-manager, Jack-vet, Rick-driver
4.Повторення ЛО ( вчитель
роздає карточки со словами, учні повинні розкласти їх
відповідно до назви професій)
Рiano,cat,car, school,pupils, classroom,
taxi,office,hamster,laptop, music, guitar,telephone, trolley-bus, desks, songs.
Listen to ….;
go to …; play the…; sing
the…;pupils are in the…; a new…;
5.Sing the song “ what do you do?”( magazine
Posnayko 9-2011)
6.Професії
які закінчуються на man
Barman,showman, sportsman, fishman,
postman, businessman, policeman, watchman,spaceman.
(write down into copybooks)
7.Фізкультхвилинка ( діти рухами показують хто вони за
професією)
T:- You are a
singer
You are a
dancer
You are a
musician
You are a
driver
You are a
photographer
3.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Домашнє завдання
Виконання впр.5 с.42 повторити слова
2.Підбиття підсумків уроку
Well done,children. Our lesson is coming to end. Your
marks are…
See you later. Good-bye!
You worked hard.Your marks are....Thank you very much.
Good-bye! See you again.
Мій коспект
Н.П.Пищик, Житомирська обл.Романівська гімназія
Тема: Numbers 2nd grade.
Мета: розвивати комунікативні вміння, пам'ять. спостережливість;
підвищувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1.1 Привітання. уведення в іншомовну атмосферу.
T: Hello, boys! Hello, girls! Nice to see you.Nice to see you at the English lesson.
Ps: Good morning, teacher!
2.Основна частина уроку.
2.1.Повідомлення теми уроку.
T: Our topic called: Numbers.We are going to count, speak,sing and play games.
But now say me your name, please. And how old are you?
Ps: I am Kate.I am7.
I am Vova. I am 8.
3.Фонетична розмінка.
T: Фонетична розмінка.
Давайте ще раз пригадаємо назву нашого уроку English
Які це букви люблять пошипіти? (S+H)
А який звук називають " посмішка"? Це звук [ і] щоб його вимовити потрібно
розтягнути губи.А тепер знову будемо шипіти та ще й додавати звук -посмішку.
Що ж у нас виходить? ші-і .А хто така Ші англійською?
Діти відповідають-це вона. А вона це-( мама, сестричка, вчителька...).
Ох і потомилися, вимовляючи ці звуки.Аж тяжко дихати.Скажемо цей "тяжкий"
звук [ h ] .Зовсім , майже без голосу. вимовляють звук.І знову " посмішка" проситься
до нього в друзі.Що ж вийде? Хі-і .А як перекладається це слово?
А він це...( хлопчик, брат. татусь....).
Давайте ще раз назвемо ім'я дітей, використовуючи слова: He She
Ps: She is.... He is.....
4.Counting.
T: I want to know How many boys? ( girls).
Один з учнів рахує дівчаток, інший усіх хлопчиків.
5.Слухання аудіо запису та повторення вимови чисел 1-11" Football Team".
6. Let's play the game " A good driver".
На дошці розкидані слова:I six one Tim am Sam eight is Ann ten
Вчитель викликає учня до дошки.Учень обирає для себе вид транспорту,на якому
буде їхати.Потім їде по маршруту. який йому називає вчитель (вчитель диктує речення,
а учень має правильно з'єднати слова). Всі інші записують речення у зошит.
She is Ann. I am eight. Tim is one. Sam ia six. ( pictures: car, bike, taxi, bus ).
7.Game " A clever train".
( Діти вибирають картку з номером вагону.Першого разу потрібно правильно заняти
місце та називати номір вагону.Потім вчитель збирає картки, змішує і викладає словами
догори. Потрібно знову знайти свій вагончик).
8. What are in the train?
( у вагончику їдуть: 1 mouse, 7 balls, 6 cocks, 1 goose, 2 hats), діти називають кількість
та пояснюють букву S в кінці слів.
9.Song ; " Two little boys"
10. Робота по підручнику с.14
11. Роз'язування кросворду ( закінчення є початком іншої цифри ).
ONEIGHTENINELEVEN
3.Заключна частина
3.1 Підведення підсумків уроку.
You worked hard, you were very good. You will get such marks...
3.2 Homework
3.3 Good-bye, children.The lesson is over.
THE SUN
Обладнання: мультимедійна презентація «Комахи», загадки про комах, демонстраційний матеріал, маски комах, відео «Хто такі комахи?», «Бджоли», підручник Грущинської «Природознавство» і «Зошит друга природи» для 3 класу .
Особливості проведення уроку: інтегрований урок продознавства і англійської мови з використанням мультимедійної презентації «Хто такі комахи?» та відео-фільмів.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
І. Організаційний момент
Створення психологічного настрою Слайд 2.
Любі діти, у наш клас
- Тіло вкрите слизькою лускою. (Риби)
- Вони мають 10 ніг. (Ракоподібні)
- Тіло вкрите сухими роговими лусочками. (Плазуни)
- Пір’ям. (Птахи)
- Тіло вкрите шерстю і вигодовування малят молоком. (Звірі)
Мій конспект
Мій конспект
Пищик Н.П.Романівська гімназія, Житомирська обл
Weather Form 4
Мета:- закріпити вивчену лексику по темі та ввести нові ЛО;
-
навчати
правильно описувати погоду та температуру;
-
-
удосконалювати основні навички й уміння (читання,аудіювання,
-
говоріння,
письма)
-
розвивати
уяву,пам’ять,мислення;
-
підвищувати
інтерес до вивчення мови;
Тип уроку: мовний-комбінований.
Обладнання: підручник О.Карпюк 4кл,робочі зошити, ноутбук,телевізор,
малюнки по
темі,роздатковий матеріал, videolessons for children
Хід уроку
1.Введення в іншомовну атмосферу
1.Greeting
T: -Good morning, pupils. Nice to see you.I know you
like singing.Let’s sing
“ Hello
song”(діти дивляться відео й співають
пісню з субтитрами ).
2.T:-How are you?
P: - ( I’m OK Thanks.
I’m fine.Thanks)
T:- Oh! I’ve got a good idea! Sasha go to the
blackboard and make a circle .
(
учень обводить в коло всі малюнки по темі «Погода» )
3.T:-It’s our topic today. Topic “ Weather”
-Is it
important for us? Every day people want to know about the weather.
2.Основна
частина уроку.
1. T:- Look at the pictures and say -What is the main ? ( the sun) – What is the
Sun? (
The sun is a big star, it gives us light and warmth )
2.Practice and revising vocabulary
Weather channel, weather map, weather symbols, weather
forecast, weather repot.
Sun-sunny,
cloud- cloudy, wind-windy, rain-rainy.
3.New word:- When the sun is shining and it’s raining
at the same time you can see a
rainbow in the sky.The sun and the rain make seven colours: red,
orange, yellow, green,dark-blue and purple.
When the clouds
are dark in the sky we can see a lightning and we can hear a thunder.
T:-А коли блискавка та грім –то чекай сильного дощю, а на
англійській мові-
- It’s
raining cats and dogs.( сьогодні ллє,
як із відра).
4.Watching and listening. ( учні дивляться
відео і ще раз повторюють слова.
video Weather
vocabulary.)
5.Writing
Write the
question:- How’s the weather?
-
It’s
rainy. It’s sunny. It’s
windy. It’s foggy.
6.Song “ How’s
the weather?”
7..Пояснення
нового матеріалу.
New words:- temperature and thermometer
The temperature is twenty –two degrees above zero.(
+22)
Today the temperature is + 14 degrees above zero.
On Friday the temperature will be + 11 degrees above
zero.
8.Weather forecast
Учні отримують завдання написати прогноз погоди до кінця тижня.
In Rome will be
sunny and the temperature will be +18 on Sunday.
In London will be
rainy and the temperature will be + 14 on Friday.
In Romaniv will be cloudy and the temperature will be + 9 on Saturday.
9.Watching the video ( Weather forecast The World Weather Forecast, Weather Vocabulary
9.Watching the video ( Weather forecast The World Weather Forecast, Weather Vocabulary
10.Аудіювання ( діти подивилися відео і мають відповісти на запитання).
1.It's was thunder and lighting.( True)
2.The family watched the news on TV.( False).
3.It was cold and snowy in Canada.( True).
4/In the South America was hot and sunny,( True),
5.In Asia was foggy and rainy.( False).
6. The father wanted tj sleep.( False).
3.Заключна частина.
T: The weather may change any time and every day. I hope our lesson was useful
for you.Your homework is:(вчитель роздає кожному картку : " Dairy weather".
Завдання на цілий тиждень ( на канікули) . Діти мають позначати погоду
( символами) та записувати температуру повітря.
1.It's was thunder and lighting.( True)
2.The family watched the news on TV.( False).
3.It was cold and snowy in Canada.( True).
4/In the South America was hot and sunny,( True),
5.In Asia was foggy and rainy.( False).
6. The father wanted tj sleep.( False).
3.Заключна частина.
T: The weather may change any time and every day. I hope our lesson was useful
for you.Your homework is:(вчитель роздає кожному картку : " Dairy weather".
Завдання на цілий тиждень ( на канікули) . Діти мають позначати погоду
( символами) та записувати температуру повітря.
Good-bye! See you again.
Мій коспект
Н.П.Пищик, Житомирська обл.Романівська гімназія
Тема: Numbers 2nd grade.
Мета: розвивати комунікативні вміння, пам'ять. спостережливість;
підвищувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1.1 Привітання. уведення в іншомовну атмосферу.
T: Hello, boys! Hello, girls! Nice to see you.Nice to see you at the English lesson.
Ps: Good morning, teacher!
2.Основна частина уроку.
2.1.Повідомлення теми уроку.
T: Our topic called: Numbers.We are going to count, speak,sing and play games.
But now say me your name, please. And how old are you?
Ps: I am Kate.I am7.
I am Vova. I am 8.
3.Фонетична розмінка.
T: Фонетична розмінка.
Давайте ще раз пригадаємо назву нашого уроку English
Які це букви люблять пошипіти? (S+H)
А який звук називають " посмішка"? Це звук [ і] щоб його вимовити потрібно
розтягнути губи.А тепер знову будемо шипіти та ще й додавати звук -посмішку.
Що ж у нас виходить? ші-і .А хто така Ші англійською?
Діти відповідають-це вона. А вона це-( мама, сестричка, вчителька...).
Ох і потомилися, вимовляючи ці звуки.Аж тяжко дихати.Скажемо цей "тяжкий"
звук [ h ] .Зовсім , майже без голосу. вимовляють звук.І знову " посмішка" проситься
до нього в друзі.Що ж вийде? Хі-і .А як перекладається це слово?
А він це...( хлопчик, брат. татусь....).
Давайте ще раз назвемо ім'я дітей, використовуючи слова: He She
Ps: She is.... He is.....
4.Counting.
T: I want to know How many boys? ( girls).
Один з учнів рахує дівчаток, інший усіх хлопчиків.
5.Слухання аудіо запису та повторення вимови чисел 1-11" Football Team".
6. Let's play the game " A good driver".
На дошці розкидані слова:I six one Tim am Sam eight is Ann ten
Вчитель викликає учня до дошки.Учень обирає для себе вид транспорту,на якому
буде їхати.Потім їде по маршруту. який йому називає вчитель (вчитель диктує речення,
а учень має правильно з'єднати слова). Всі інші записують речення у зошит.
She is Ann. I am eight. Tim is one. Sam ia six. ( pictures: car, bike, taxi, bus ).
7.Game " A clever train".
( Діти вибирають картку з номером вагону.Першого разу потрібно правильно заняти
місце та називати номір вагону.Потім вчитель збирає картки, змішує і викладає словами
догори. Потрібно знову знайти свій вагончик).
8. What are in the train?
( у вагончику їдуть: 1 mouse, 7 balls, 6 cocks, 1 goose, 2 hats), діти називають кількість
та пояснюють букву S в кінці слів.
9.Song ; " Two little boys"
10. Робота по підручнику с.14
11. Роз'язування кросворду ( закінчення є початком іншої цифри ).
ONEIGHTENINELEVEN
3.Заключна частина
3.1 Підведення підсумків уроку.
You worked hard, you were very good. You will get such marks...
3.2 Homework
3.3 Good-bye, children.The lesson is over.
Мій конспект
Н.П.Пищик Романівська гімназія
Житомирська обл.
Тема: Spring.Planting
seedling . 4th form
Мета: закріпити вивчену лексику по темі;
навчити
учнів вирощувати розсаду у яєчній шкарлупі ;
розвивати мовлення, увагу,пам’ять;
підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
Хід уроку
1.Уведення в іншомовну атмосферу.
Вступне
слово вчителя.
Виконання пісні : « Hello, song!».Відео.
2.Перевірка лексики по темі : “ Spring” (Весна).
а) переклад Березень ----March
b)
Вибір учнів, чиї імена чи
прізвища починаються на ці англійські
літери.
c) Вибір картки та
утворення слова S P R I N G ( Весна).
d) Відповіді на запитання.
-What is spring?
-What is the weather in spring?
-What color is spring?
- Do you like spring?
3.Picture gallery.( Весняна картинна
галерея ).
( Учні вибирають картинку, назва
якої починається на ту букву, яку
вони вже мають з попереднього завдання.)
S-Seeds, P-Planting, R- Rain,
I-Insects, N- Nature, G- Garden
4. Planting . What do you need for planting?( Що потрібно для
вирощування рослин?).
The RAIN
THE SUN
The insects
The SEEDS
The soil
The hard-working people
5.Practice work. ( Практична
робота).
Один учень читає інструкцію ( порядок
виконання ),інші
разом з вчителем виконують практичну роботу.
Презентація практичної роботи.
6.Watch the
video and sing the song: “ Planting song”.
( Виконання пісні.Відео).
7.Заключна частина.
Підведення підсумків уроку.
Two weeks later
Two weeks later
Мій конспект
Н.Пищик, А.Буднік
Романівська гімназія,
Житомирська обл.
Інтегрований урок . 3клас. Іноземна мова та музичне
мистецтво.
Тема. Поєднання зображальних і
виражальних інтонацій
What is music? Music is the language of the spirit. Музика-це мова душі.
Мета.Сприяти формуванню в учнів уміння
визначати емоційний зміст музики,
відображення різних настроїв; розкрити поняття «виражальність» та
«зображальність»; розкривати характер, настрій пісень під час виконання;
Вміти
на основі прослуханого музичного уривку описати емоціональний стан людини англійською
мовою.
Вивчити
нову лексику до теми уроку (play
the guitar, play the piano, play the drum, play the trumpet).
Розвивати
граматичні та лексичні уміння, пам’ять, фонематичний слух,навички усного та
писемного мовлення.
Розвивати
творчі здібності, здатність у музиці відчувати красу природи;
Виховувати
любов до музики, пісні, прищеплювати бажання навчатися.
Музичний
матеріал:
Д. Кабалевський «Три подружки», В. Косенко
«Дощик», О. Антоняка «Як складається пісенька», М. Назарець«Їжачок».
Songs:
“ If you are happy”, “ Goodbye”.
Обладнання:
Ілюстрації музичних
інструментів: піаніно, гітара, барабана, роздаткові картки, портрет В. Косенка,
музичний інструмент.
TV-set, lap- top, funny pictures, eggshells, flash
cards.Підручник:
О.Карпюк 3кл.
Тип уроку: інтегрований
Хід уроку
I.
Організаційна частина.
1.
Створення емоційного настрою. Вправа «Подаруй посмішку»
-
Діти, якщо у вас добрий настрій, то подаруйте посмішку товаришу, передайте йому
свій настрій.
ET: Smile, please! Clap your hands! Shout “ Hooray!”
1. Музичне привітання.
2. Привітання англійською мовою and warming- up.
ET: Good morning, pupils. I like music. And what about you?
-Do you like Music?( English).
P: We like Music
and English.
3. Гра очікування.
- Сьогодні, діти, у нас незвичайний урок.
А що ви очікуєте від сьогоднішнього уроку? Пам’ятайте, що починати
потрібно зі слів: «Я хочу, щоб …»
Вправа «Мікрофон»
Відповіді учнів:
-
на уроці було цікаво;
-
я виконала добре завдання;
-
урок приніс хороший
настрій;
-
я взяв для себе
щось корисне;
-
урок приніс мені
радість від роботи;
-
урок був
захоплюючим.
-
Ми, вчителі, теж
очікуємо…
-
що ви будете
старанними і уважними;
-
проявите творчість,
фантазію;
-
у класі не буде жодного
учня, який би не впорався із завданнями.
ET: I
know you are clever and good children. We believe you. Let’s go!
II.
Мотивація навчальної
діяльності.
Музика – справжня чарівниця. Вона
може багато про що розповісти: «намалювати» картину природи, передати настрій
людини, а також розповісти цікаві
історії які ми зможемо не тільки почути, але й побачити.
Тож часу дарма не гаймо і урок
розпочинаймо!
Тема нашого уроку
III.
Актуалізація опорних
знань.
1. Складання асоціативного
куща. МУЗИКА (що робить?)
2. ET:
Spell: M-U-S-I-C ( Pop music, disco music,
classical music, rock music, country music).
3. Експрес-опитування.
ü Згадайте, як народжується
музика?
ü Коли до композитора
приходить натхнення, він створює музику й записує її на нотному…?
ü Які знаки він
використовує?
ET: It is a notebook. ( note-нота,
a note, notes, 7 notes. 7notes is a note stave).
Нот є ….?
ET: It’s very interesting to know: Door-двери;
me-Я; See-бачити.
Go to the door. Open the door. Close the door. Look at me! Help me!
Tell me! I see boys.
I
see girls. Nice to see you.
IV.
Вокальна робота.
1.
Розспівка.
Спів музичного звукоряду у висхідному та низхідному порядку.
2.
Розспівка-відео
3.
Виконання
пісні О. Антоняка «Як складається пісенька» з ритмічним супроводом на шумових
інструментах.
Який настрій створила вам пісенька?
V.
Основна частина
В.
М. Відчути настрій пісні нам допомагає її текст, але в інструментальній музиці
ми також можемо відчути різні інтонації, «почути» цікаві історії, побачити
картини природи.
Пригадайте,
що таке інтонація? (виразність)
VI.
Слухання музики.
Я
запрошую вас до музичного салону, де ми послухаємо чудову музику видатного
німецького композитора Й. С. Баха. Прелюдія до – мажор.
Послухайте
уважно музику та скажіть, яким є характер твору.
(Слухання)
Отже,
яким є характер твору? Оберіть потрібні слова: мужній, спокійний, запальний,
рішучий, замріяний, схвильований, ласкавий, красивий.
Що
виражає музика? Оберіть потрібні слова: радість, байдужість, захоплення,
спокій, гордість, ніжність, гнів, замріяність.
Покажіть
який настрій створила вам музика.
(діти показують сигнальні картки)
ET: .( після прослуханого
музичного уривку, учні повинні правильно вибрати
малюнок та описати свій емоціональний
стан. А деякі учні малюють свій настрій на яєчній шкарлупі ).
I am happy. I am sad. I am scared. I am calm.
ET: Take the eggshell and paint a funny face.
Діти,
як ви гадаєте, чи може композитор так само, як художник, «намалювати» «портрети» людини та
передати їх характер?
А
які засоби виразності він для цього використовує? Давайте пригадаємо.
Головоломка «Склади слово»
Слухання музичного твору. Д.
Кабалевський «Три подружки».
Композитор
Д. Кабалевський був дуже спостережливою людиною. Одного разу гуляючи парком,
він побачив трьох подружок. Він спостерігав за їх грою, а потім розповів про
них музикою.
Прослухайте
музику та скажіть, про які риси характеру дівчаток розповів композитор.
Слухання
твору.
Скільки
частин має цей твір?
Які
інтонації переважають в кожній з них?
Як
ви назвали б дівчаток?
З
якою дівчинкою ви хотіли б потоваришувати і чому?
Робота з поняттями
Музика
може виражати характер людини, її настрій, почуття.
Виражальність
– найважливіша властивість музики.
ET: Фізкультхвилинка . Song: “ If you are happy”.
У виконанні якого музичного інструмента прозвучав
музичний твір?
VII.
Музична гра « Музичні інструменти»з
імітацією гри
·
Барабан(
drum)
·
Гітара
( guitar)
·
Рояль
( piano)
·
Скрипка
труба ( violin)
·
Флейта
( flute)
ET:
Now you are musicians.
- Can you play the guitar? ( piano, drum, trumpet).
I can’t ( can)
play the guitar. I
can ( can’t ) play the piano.
ET: If
you are happy sing a song.
Пісня «Їжачок»
.Хто є головним героєм в пісні?
Де мешкає їжачок?
Уявіть, що ми потрапили до осіннього лісу: глибоко
вдихніть його аромат і спокійно видихніть. Прислухайтесь, які звуки почуємо?
Гра «Хто швидше»
(діти упізнають звуки природи)
Раптом почався дощик. Передайте різний шум дощу,
плескаючи у долоні.
Гра «Дощ у
лісі»
Дощик починається. ( It’s raining).
Дощ перетворюється у зливу! (It’s
raining cats and dogs).
Пошумів, слабкішим став,( Rain, rain
go away! Little children like to play!).
Потім зовсім перестав!
Послухайте як український композитор Віктор Косенко
зобразив дощик музичними звуками.
Музика може
зображувати звуки природи, картини природи, змальовувати події життя, музичні
«портрети» людей і тварин. Саме зображальність
допомагає слухачам краще зрозуміти зміст музичного твору.
Підбиття підсумків уроку
Чи
сподобався вам сьогоднішній урок?
Що
найбільше вас вразило, запам’яталося?
Що
музика виражає?
А
що зображує?
TE: You like music you can listen to music and sing
well. You had fun today.
Отже,
ми відкрили таємницю музичного мистецтва. Щоб відчути розмаїття настроїв,
«побачити» яскраві музичні образи, ми маємо вчитися слухати та чути музику.
Інтегрований урок : Природознавства і Англійська мова. 3 клас.
Тема: Хто такі комахи? What are insects?. Слайд 1
Мета. Ключові компетентності: формувати
компетентність вміння вчитися, загальнокультурна: прагне бути культурним у
спілкуванні, діє згідно з прийнятими нормами поведінки; здоров’язбережувальна:
дотримується санітарно - гігієнічних норм; соціальна: співпрацює в групі ;
інформаційно – комунікативна: знаходить у повідомленні інформацію (конкретні
відомості), створює висловлювання з опорою на власний досвід та почуту
інформацію, громадянська: прагне охороняти тварини рідного краю
.
Предметні компетентності.
Уточнити уявлення учнів про комах, вчити називати істотні ознаки комах; розвивати мовлення, мислення, уяву, спостережливість, вміння порівнювати і аналізувати; виховувати ціннісне ставлення до природи через бережне відношення до оточуючого світу.
Предметні компетентності.
Уточнити уявлення учнів про комах, вчити називати істотні ознаки комах; розвивати мовлення, мислення, уяву, спостережливість, вміння порівнювати і аналізувати; виховувати ціннісне ставлення до природи через бережне відношення до оточуючого світу.
-Ознайомити учнів з назвами комах на
англійській мові;
-розвивати зорову та слухову пам’ять;
-створювати доброзичливу атмосферу на уроці та бажання
вивчати іноземну мову.
Обладнання: мультимедійна презентація «Комахи», загадки про комах, демонстраційний матеріал, маски комах, відео «Хто такі комахи?», «Бджоли», підручник Грущинської «Природознавство» і «Зошит друга природи» для 3 класу .
Відео: « Talking Flashcards Insects», TV-set,
notebook, tape recorder, CD, pictures, kids
magazine “ Posnayko” ( 5.2010 About
insects ).
Особливості проведення уроку: інтегрований урок продознавства і англійської мови з використанням мультимедійної презентації «Хто такі комахи?» та відео-фільмів.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Створення психологічного настрою Слайд 2.
Любі діти, у наш клас
Завітали люди щирі,
Привітайте в добрий час
Гостей посмішкою й миром.
Учні:
Ми вам раді, люди добрі
І вітаєм щиро вас,
І запрошуєм ласкаво
На урок у третій клас.
(Дарують свої посмішки, знімають їх з обличчя і здмухують з долоньок
гостям)
– До якого уроку ми
підготувалися?
E.T. - I don’t see English
textbooks on your desk but I see Nature books.
-Do you like
Nature?
I know you are
clever and smart. You study well and today you’ll speak English at Nature.
………………..
– У нас сьогодні інтегрований урок природознавства та англійської мови.
ІІ. Мотивація навчальної
діяльності. Вправа «Очікування». Слайд
3.
Вправа «Мікрофон»
Вправа «Мікрофон»
– Діти, подумайте і
скажіть, що ви очікуєте від нашого сьогоднішнього уроку, яким має бути наш урок?
(Цікавим,
навчальним, продуктивним, трохи казковим, веселим, загадковим, проблемним).
Отже, щоб урок був таким, як ви хочете, залежить
від вас.
– А ви на уроці якими повинні
бути?
(Уважними,
зібраними, активними, наполегливими, вправними, кмітливими).
E. T. - I promise
today at the lesson, you will
learn many interesting facts about the life of insects . The tasks will be
different , easy and funny .Let’s go!
Ми, вчителі, очікуємо від вас плідної праці. Сподіваємось, що ви будете активними, кмітливими, розумними,
уважними, організованими.
Сьогодні у нас незвичайний
урок. Слайд 4.
Адже йдемо в гості до
природи.
Є в ній різна дивина:
В небі - зорі, в ріках -
води,
В полі - квіточка ясна.
А зимою є сніжинка,
Літо дощик принесе,
Є метелик і пташинка -
І таке цікаве все!
-
Ви готові далі пізнавати дивовижний і чарівний світ природи? Тоді до
роботи.
Ознайомлення
з планом уроку. Слайд 5 .
Ось за таким планом ми сьогодні будемо працювати. Подивіться уважно,
можливо хтось із вас хоче щось доповнини, щоб збулись ваші очікування.
ІІ. Актуалізація
опорних знань
1. Фенологічні спостереження Слайд 6 .
Хвилинка спостережень.
1. Фенологічні спостереження Слайд 6 .
Хвилинка спостережень.
- Надаю слово працівнику гідрометеоцентру .
Учень. - Вітаю
всіх, кого цікавить, якою буде погода сьогодні.
Тиждень був складним для
матінки природи. Бо на календарі місяць – лютий
(Учень розповідає про температуру повітря, стан неба,
опади, інші явища, діти записують Календар природи в зошити).
Народний календар.
E.T. ( учні
розповідають англійською).
Let’s listen to weather forecast
.
-Today is Wednesday.
-The fifteenth of February.
- It is winter.
-It is cold.
2. Слайд 7 . Перевірка
знань учнів.
1. Фронтальне опитування.
- Яку тему ми почали вивчати?
(На
дошці запис «Тварини»).
- До якої природи
відносяться тварини? (До живої).
- Доведіть. (Тварини
дихають, ростуть, розмножуються, живляться, відмирають).
- А рослини теж
дихають, ростуть, розмножуються, живляться, відмирають. Чим же тварини
відрізняються від рослин? (Тварини переміщаються, харчуються готовою їжею,
ростуть тільки в молодому віці).
2. Словникова робота
- Поясніть значення слів «ботаніка»
(наука про рослини), «зоологія» (наука про
тварин).
3. Інтерактивна вправа
«Гронування» Слайд 8
- Які групи тварин ви знаєте?
(Черви, молюски, ракоподібні,
павукоподібні, комахи, риби, земноводні, плазуни, птахи, звірі)
3. Індивідуальні картки.
Доповніть речення.
Тварини належать до живої природи тому, що вони …, ….
Тіло риб вкрите….
4. Тестування. Слайд
1 ВАРІАНТ
Де живуть ці тварини ? Встанови відповідність.
Морський окунь, верблюд, ведмідь, лисиця, сом, тигр,
камбала, карась.
1. У риб тіло вкрите:
а) м'яким
хутром
б) слизькою
лускою
в) пір'ям
г) вологою
шкірою
3. Тварин, які
частину життя проводять у воді, а частину - на суходолі,
називають:
називають:
а) рибами
б) птахами
в) земноводними
г) звірами
4. Тіло птахів
вкрите , а звірів
-
Відгадайте назви груп тварин за їх істотними ознаками.- Тіло вкрите слизькою лускою. (Риби)
- Вони мають 10 ніг. (Ракоподібні)
- Тіло вкрите сухими роговими лусочками. (Плазуни)
- Пір’ям. (Птахи)
- Тіло вкрите шерстю і вигодовування малят молоком. (Звірі)
Взаємоперевірка Слайд 7
ІІІ. Оголошення теми і мети уроку. Слайд 8.
На літеру К є різні слова.
Літера К урок почина!
На літеру К є різні слова.
Літера К урок почина!
– До нас на урок завітали друзі. Вони хочуть з вами познайомитись.
(Діти в костюмах загадують загадки)
У червоного малятки
На спині краплинки-цятки:
Чорні вуса, голова,
Любить лагідні слова. (Божа корівка - сонечко)
В мене довгий хоботок,
З квіт збираю я пилок.
Ще яскраві крильця маю,
Безтурботно я літаю. (Метелик)
В саду старому під селом
У них є свій аеродром.
І літаки – за летом лет –
Везуть туди солодкий мед. (Бджоли)
– Що об’єднує всі ці слова - відгадки? (Це – комахи. На слайді з’являється надпис теми уроку)
- Сьогодні ви дізнаєтесь про істотні ознаки комах, про частини, з яких складається їх тіло. Я думаю, що ви будете активні, старанні, кмітливі, працьовиті, як справжні комашки. І в нас в гостях Сонечко-Семикрапочка зі своїми друзями: Бжілкою та Метеликом.
(Діти в костюмах загадують загадки)
У червоного малятки
На спині краплинки-цятки:
Чорні вуса, голова,
Любить лагідні слова. (Божа корівка - сонечко)
В мене довгий хоботок,
З квіт збираю я пилок.
Ще яскраві крильця маю,
Безтурботно я літаю. (Метелик)
В саду старому під селом
У них є свій аеродром.
І літаки – за летом лет –
Везуть туди солодкий мед. (Бджоли)
– Що об’єднує всі ці слова - відгадки? (Це – комахи. На слайді з’являється надпис теми уроку)
- Сьогодні ви дізнаєтесь про істотні ознаки комах, про частини, з яких складається їх тіло. Я думаю, що ви будете активні, старанні, кмітливі, працьовиті, як справжні комашки. І в нас в гостях Сонечко-Семикрапочка зі своїми друзями: Бжілкою та Метеликом.
ІV. Робота над
темою уроку
1. Перегляд Відео «Хто такі комахи?»
1. Перегляд Відео «Хто такі комахи?»
— Комахи –найчисельніші у світі
тварини. Як ви думаєте, де живуть комахи? Комахи живуть скрізь. Більшість комах живуть у лісах. Ходімо в ліс!
Придивіться, яких комах можна побачити на дубі. По стовбуру снують мурашки, на
ниточці-павутинці звисає гусінь. Ось підлетіла муха, і її схопила
спритна оса. Майже коло вуха дзижчить комар. На стовбурі
розмістився жук-рогач. На листку сидить жучок-сонечко, полює на попелиць. Ми
побачимо лише тих комах, які не намагалисясховатись від сторонніх поглядів. Тих, які замаскувалися, відразу не
впізнати.Одні з них схожі на гілочки або на листя чи кору дерева. Інші
ховаються під корою, в листі, плодах. Деякі — дуже дрібні.
Усі комахи постійно
заклопотані пошуками їжі. Але вони встигають запилювати
квіткові рослини, забезпечуючи їм
утворення плодів та насіння. Серед найактивніших
запилювачів – бджоли, джмелі, метелики і
мухи.
У наш час на Землі панують
комахи. Вони чудово пристосувалися до життя в різних природних
умовах, немає їх лише в морях.
Марно сподіватися встановити
точну чисельність різних видів комах у природі.Кількість їх безмежна, а роль у
природі— визначна.
2. Бесіда з використанням підручника.
- Як, на вашу думку, можна
упізнати комах?
- Чим відрізняються ці комахи: метелик і мураха? Слайд .
- Розгляд будови тіла бджоли Слайд .
- Порахуйте скільки ніжок мають комахи? Слайд .
- Головна істотна ознака комахи – 6 ніг, а по – науковому - кінцівок!
Зверніть увагу, що комах ще називають членистоногими, оскільки ніжки їх складаються з окремих члеників. Черевце комах, як правило, теж складається з окремих сегментів, розділених насічками (своєрідний «скелет» комахи).
- Чим відрізняються ці комахи: метелик і мураха? Слайд .
- Розгляд будови тіла бджоли Слайд .
- Порахуйте скільки ніжок мають комахи? Слайд .
- Головна істотна ознака комахи – 6 ніг, а по – науковому - кінцівок!
Зверніть увагу, що комах ще називають членистоногими, оскільки ніжки їх складаються з окремих члеників. Черевце комах, як правило, теж складається з окремих сегментів, розділених насічками (своєрідний «скелет» комахи).
Тіло комах складається із
голови, грудей і черевця.
3. Робота в
парах. Прочитайте
рубрику ЗАПАМЯТАЙ на ст.. 101!.
Тіло комах складається із трьох
частин: голови, грудей і черевця. Вони мають три пари ніг (кінцівок). У переважної більшості комах є крила.
Відкрийте підручники на ст..101.
– Де живуть комахи? Чим
вони заклопотані ? (Пошуками їжі)
– Яких комах ви запам’ятали,
коли переглядали відео? (Підручник ст..102)
–
4E.T. Відео “Talking Flashcards Insects”.
1.Діти повторюють слова за диктором.
2.Діти самі виконують роль диктора ( вчитель показує відео без звука, а
діти називають
слова).
3.Діти повернулися спинами до екрану слухають слова і роблять переклад на
рідну мову.
Водночас пара учнів працює біля дошки.Вони мають підібрати назву комахи до кожного
малюнка.
4.Практична робота. Рахують скільки ніг у коника , у бедрика і павука
а потім роблять висновок:
Spiders are not
insects.They have 8 legs. (Павуки не відносяться до комах).
. Створення проблемної ситуації
Загадка
Він мисливець хоч куди –
Сітки ставить завжди.
А тоді сидить та слуха –
Чи не попадеться муха?
Вириватися не слід!
З’їсть він муху на обід.
Хто це сіру і липку
Ловче сітку тче в кутку?
Як на неї мушка сяде –
Враз прилипне. Жити б рада,
Та вже доленька така:
Їй не вилізти з сачка...павук. Слайд 13.
- Чи можна павука віднести до комах? Чому? (8 ніжок і відсутні крила).
Загадка
Він мисливець хоч куди –
Сітки ставить завжди.
А тоді сидить та слуха –
Чи не попадеться муха?
Вириватися не слід!
З’їсть він муху на обід.
Хто це сіру і липку
Ловче сітку тче в кутку?
Як на неї мушка сяде –
Враз прилипне. Жити б рада,
Та вже доленька така:
Їй не вилізти з сачка...павук. Слайд 13.
- Чи можна павука віднести до комах? Чому? (8 ніжок і відсутні крила).
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА Відео «Бджілка»
3. Розповідь учителя.
І так підведемо підсумки Слайд Висновки
Тіло комах складається з трьох частин (голови, грудей і черевця),
трьох пар ніг.
У переважної більшості є крила.
4. Робота з підручником ст..102.
Комахи пристосувалися до життя у різних природних умовах.
Комахи пристосувалися до життя у різних природних умовах.
Слайд. Вони опанували майже всі
середовища мешкання: наземно-повітряне, ґрунт, прісні водойми, організми інших
живих істот.
–Комах розподіляють на рослиноїдних,
хижих і «санітарів», а також всеїдні. (Таблиця)
Роль комах в будь-якій зі сфер життя людини така велика, що їх можна назвати постійними його супутниками. Деякі комахи приносять користь як запилювачі рослин; деякі виробляють речовини, які використовуються як харчові продукти та сировину для промисловості (мед, віск, шовк, природні фарби). Велика роль комах в ґрунтоутворювальних процесах - розпушуванні, вентиляції, зволоження ґрунту. Однак ці порівняно невеликі істоти здатні принести і величезної шкоди. Багато комах — шкідники сільського та лісового господарств, окремі — переносники паразитів та збудників хвороб людини, тварин або рослин, деякі самі є паразитами.
Зазвичай, згубний вплив комах найяскравіше проявляється в сільському господарстві і, на жаль, нерідко в здоров'я і навіть життя людини. Щорічно від укусів тільки тарантулів та скорпіонів гинуть до трьохсот чоловік, а від сарани сотні гектарів засіяних площ перетворюються на порожні землі буквально за лічені години. Деякі комахи є переносниками серйозних захворювань, таких як малярія, енцефаліт та ін.
Найголовніший орган чуття комах – вуса. Вони різноманітні: волохаті, короткі, довгі. Схожі на пилку, гребінку.(демонстрація малюнків)
Багато комах добре бачать, а у деяких і зовсім немає очей. Зате очі бабки займають майже всю голову, кожне око складається з безлічі оченят. На всі боки дивиться бабка, і, не повертаючи голови, хапає здобич своїми довгими лапками.
Але кожна комаха, навіть корисна, може бути небезпечною.
- Як ви гадаєте чому? (Відповіді дітей). Так, тому краще їх не чіпати.
Роль комах в будь-якій зі сфер життя людини така велика, що їх можна назвати постійними його супутниками. Деякі комахи приносять користь як запилювачі рослин; деякі виробляють речовини, які використовуються як харчові продукти та сировину для промисловості (мед, віск, шовк, природні фарби). Велика роль комах в ґрунтоутворювальних процесах - розпушуванні, вентиляції, зволоження ґрунту. Однак ці порівняно невеликі істоти здатні принести і величезної шкоди. Багато комах — шкідники сільського та лісового господарств, окремі — переносники паразитів та збудників хвороб людини, тварин або рослин, деякі самі є паразитами.
Зазвичай, згубний вплив комах найяскравіше проявляється в сільському господарстві і, на жаль, нерідко в здоров'я і навіть життя людини. Щорічно від укусів тільки тарантулів та скорпіонів гинуть до трьохсот чоловік, а від сарани сотні гектарів засіяних площ перетворюються на порожні землі буквально за лічені години. Деякі комахи є переносниками серйозних захворювань, таких як малярія, енцефаліт та ін.
Найголовніший орган чуття комах – вуса. Вони різноманітні: волохаті, короткі, довгі. Схожі на пилку, гребінку.(демонстрація малюнків)
Багато комах добре бачать, а у деяких і зовсім немає очей. Зате очі бабки займають майже всю голову, кожне око складається з безлічі оченят. На всі боки дивиться бабка, і, не повертаючи голови, хапає здобич своїми довгими лапками.
Але кожна комаха, навіть корисна, може бути небезпечною.
- Як ви гадаєте чому? (Відповіді дітей). Так, тому краще їх не чіпати.
5. Робота в парах за таблицями на
партах «Розмноження комах».
Підсумок учителя за таблицями на дошці і Слайдом.
V. Узагальнення
і систематизація знань та вмінь учнів
1. Робота в зошитах ст.. 32
1. Робота в зошитах ст.. 32
2. E.T. Singing
Song about
insects ( діти співають пісню).
Робота над текстом пісні. Розуміння
змісту.Показ рухів комах.
3. Робота довідкового бюро
(Виходять учні у масках – коронах і розповідають коротко про комах, яких вони представляють).
Божа корівка (сонечко)
Я - Божа корівка інколи мене називають Сонечко чи БЕДРИК - «райська комаха», і не просто райська, а навіть свята, бо на спинці сім темних плямок (святе число!), як сім кольорів у веселки, як сім днів у тижні. Її не можна не тільки вбивати, а й навіть ображати, бо вона є зв'язковим між людьми і Небом: передає Богу людські прохання, а людям - повідомлення про врожай, про радощі і прикрощі їх життя. Отож, посягнути на «Божу корівку» - Сонечко - це посягнути або й розірвати свій зв'язок з Небом.
Рух «Божої корівки» - тільки вгору, до Неба: як би ми не повертали стеблину чи свій палець, де вона сидить, рухається ця комаха тільки вверх...
(Виходять учні у масках – коронах і розповідають коротко про комах, яких вони представляють).
Божа корівка (сонечко)
Я - Божа корівка інколи мене називають Сонечко чи БЕДРИК - «райська комаха», і не просто райська, а навіть свята, бо на спинці сім темних плямок (святе число!), як сім кольорів у веселки, як сім днів у тижні. Її не можна не тільки вбивати, а й навіть ображати, бо вона є зв'язковим між людьми і Небом: передає Богу людські прохання, а людям - повідомлення про врожай, про радощі і прикрощі їх життя. Отож, посягнути на «Божу корівку» - Сонечко - це посягнути або й розірвати свій зв'язок з Небом.
Рух «Божої корівки» - тільки вгору, до Неба: як би ми не повертали стеблину чи свій палець, де вона сидить, рухається ця комаха тільки вверх...
Метелик. В багатьох країнах метелик - це символ
кохання, щастя, благополуччя.
Українці вірили: чисті душі ангелів прилітають до нас метеликами, щоб передати наші бажання на небеса.
Найбільша в світі за розмахом крил -метелик - тізанія Агрипина з розмахом крил до 30,5 см (майже розмір підручника).
Українці вірили: чисті душі ангелів прилітають до нас метеликами, щоб передати наші бажання на небеса.
Найбільша в світі за розмахом крил -метелик - тізанія Агрипина з розмахом крил до 30,5 см (майже розмір підручника).
Бджола.
Медоносна бджола махає крилами 200разів за
секунду. Одна бджолина сім’я заготовляє 150 кг меду за літо. А ви знаєте, що
бджоли дають людям? Я пропоную вам переглянути відеофільм.
Відео про бджолу.
– Яку користь приносить мед для людини? Як його
використовують?
4. Робота
в групах.
І
група. Вправа «Народна мудрість» (З’єднати
частини прислів’я Англійською також можна )
- В той час, коли ми загадуємо загадки, природа загадує загадки нам. Якщо уважно придивитись за поведінкою комах, ми можемо зрозуміти, яка погода буде завтра.
Коли комарі та мошки літають хмарками (збираються разом) - буде хороша сонячна погода.
- В той час, коли ми загадуємо загадки, природа загадує загадки нам. Якщо уважно придивитись за поведінкою комах, ми можемо зрозуміти, яка погода буде завтра.
Коли комарі та мошки літають хмарками (збираються разом) - буде хороша сонячна погода.
Якщо мошки лізуть до обличчя
- буде дощ.
Якщо в полі всі бджоли летять в одному напрямку - буде гроза.
Якщо в полі всі бджоли летять в одному напрямку - буде гроза.
А якщо на небі чорні тучі, а
бджоли не ховаються - зливи не буде.
ІІ група. Гра «Упізнай комаху за ознаками»
Що за жучок це – яскравий, моторний,
Спинка червона у крапочку чорну,
Сам симпатичний, хоча і маленький,
Гарний на вроду він та веселенький. ( Божа корівка (сонечко)
• У темній темниці
ІІ група. Гра «Упізнай комаху за ознаками»
Що за жучок це – яскравий, моторний,
Спинка червона у крапочку чорну,
Сам симпатичний, хоча і маленький,
Гарний на вроду він та веселенький. ( Божа корівка (сонечко)
• У темній темниці
Сидять працівниці,
Не знають ні сну,
Ні постелечки.
В’язаночку в’яжуть,
Немов чарівниці,—
Ніде ні вузла,
Ні петелечки. (Бджоли)
• На капусті я вродився
І капустою живився,
На капусті я умер,
Та ізнов ожив тепер.
Тільки вже й не той я став,
Що в капусті плазував:
Не повзаю, а літаю,
Бо прегарні крильця маю.
(Метелик)
ІІІ група. Скласти з
пазлів зображення комахи. (відгадки до загадок)
Слайд Спільне завдання для всіх дітей.
Розташуйте правильно слова.
Поясніть зміст:
бджоли літу, цвіту. люди а раді (Люди раді літу, а бджоли цвіту)
бджоли літу, цвіту. люди а раді (Люди раді літу, а бджоли цвіту)
.
E.T.- The English proverb says:” As busy as a bee” . Будь працьовита
, як бджілка.
5.
Робота в парах
— Із поданих назв тварин оберіть і позначте комах (літерою К).
метелик
|
джміль
|
оса
|
окунь
|
горобець
|
зозуля
|
павук
|
жук
|
ворона
|
ластівка
|
сонечко
|
соловей
|
сокіл
|
дятел
|
крук
|
мураха
|
коник
|
пугач
|
бабка
|
чапля
|
сойка
|
6.E.T. Перевірочний тест: How much do you know about the insects?
Keys:
1-F
2-T 3-F 4-F 5-T
6-T 7-F 8-T
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ:
С. 101-103.
— Складіть план розповіді про життя і розмноження комахи, яку ви вважаєте корисною.
— Вигадайте сценарій пригодницького мультфільму «У світі комах».
E.T.- Draw the insects and write the names.
VІІ.Підсумок
уроку. Слайд . РЕФЛЕКСІЯ
— Прочитайте сторінки Книги важливих знань про природу на с. 103.
— Прочитайте сторінки Книги важливих знань про природу на с. 103.
— Яка ознака комах є істотною?
— Які частини тіла є в комах?
— Якою їжею живляться комахи?
- Що нового ви дізналися
сьогодні на уроці?
- Назвіть, яких комах ви знаєте?
- Які істотні ознаки усіх комах?
- Зі скількох частин складається тіло комахи? Назвіть ці частини.
- Чи справдилися ваші очікування від уроку?
- Назвіть, яких комах ви знаєте?
- Які істотні ознаки усіх комах?
- Зі скількох частин складається тіло комахи? Назвіть ці частини.
- Чи справдилися ваші очікування від уроку?
E.T.- What insects did you like?
Рефлексія.
- Бережіть красу природи, бо тільки краса зможе
врятувати світ!
- Як ви
сьогодні зрозуміли, навіть найменша комашка дуже потрібна на землі.
Ми повинні берегти природу,
любити її, вивчати і спостерігати. І тоді вона розкриє перед нами свої
таємниці.
Це потрібно насамперед нам,
щоб не блудили ми у цьому світі, а жили щасливо і радісно, несли в собі
чарівність веселочки, чистоту джерельної води, тепло сонячного проміння.
В небі сонце ласкаве квітне,
Посилає нам світло й тепло,
Посилає нам світло й тепло,
Щоб дитині, пташині й комашці
На Землі цій спокійно було.
Ти долоньку свою маленьку
Простягни до його тепла,
Залиши промінець у серденьку,
Доброта, щоб у нім жила.
Простягни до його тепла,
Залиши промінець у серденьку,
Доброта, щоб у нім жила.
Якщо Вам сподобався урок, і ви хочете, щоб наша природа була завжди гарна,
давайте пркрасимо наше деревце, до якого ми ходили на екскурсію. (Діти
прикріплюють листочки і комашок, що живуть на дубі)
3. Цікаво знати!
— Скільки очей у комах? Майже
у всіх комах очі складаються з маленьких очок. І чим більше у комах цих очок,
тим краще і чіткіше вони бачать.
Мурашки, наприклад, не дуже
добре бачать. їхні очі складаються з кількох сотень очок. Але вони чудово
розрізняють запахи. За ними комахи знаходять дорогу в свій дім — мурашник.
Набагато більше очок у мух —
у кожному оці їх близько чотирьох тисяч.
Якщо порівняти, хто з комах бачить краще, то «чемпіонами», напевне,
будуть бабки. У них у кожному оці може бути двадцять вісім тисяч очок
Nina Pyschyk,
Romaniv Gymnasium
English Smart 1
Lesson plan
Topic: Now I know. Revision. (
Я знаю і вмію).Підсумковий урок.
Aim : To revise and consolidate vocabulary
and structures learnt in previous lessons.
To monitor Ss progress and
understanding the words
they
have learnt in this book Part
A .
( Перевірити і закріпити словниковий
запас учнів та розуміння
вивченої лексики).
Grade: 1
Lessons time: 35
minutes.
Learning
objectives: by the end of the lesson pupils will have revised all
vocabulary
they have learnt in book Part A, using the
songs and games.
Recycled
language: numbers, family, pets, classroom items.
Materials: notebook, CD, flashcards, cards,
colored pencils, wordbooks,
interactive white
board.
1.
Warmer:
T: greets the children and do the actions (wave, smile).
Ss: greet to each other and
do the actions ( wave, shake the hand).
2. Presentation
a) T: Look at our guests! –Who are they?
S:- This my mother.This is
my father.
T:- Let’s sing a nice song
about family.
( singing a
song)
b) T: - How many mothers? (
grandmothers, fathers ).
(
counting )
c) T: Now time
to play and check your skills.
( using the interactive white board and
playing the game)
( invite the guests to
play )
d) T: What a
clever pony! You are clever too! Let’s sing about pony and run Gallop.
( using the interactive
white board and sing a song)
e) T: Revise
words using the flashcards. Listen and put a tick. ( then listen again and clean the tick).
f) T: Phonics
tasks: A/ apples, apples
B/boy, Betty,
ball, brother
C/ cat,
computer, cola
D/ dog, doll,
desk
g) Singing the
song:” ABCD”
h) Work in
groups: color the picture, write the
letter, name the picture and
pass to each other.
i)
Put
your pictures into the right boxes.
2.
Closing
activity:
T: It’s time to finish. Thank you class.
Goodbye!
Ss: Goodbye teacher!
Lesson plan
Subject:English.
Topic: :Colors. Primary
and secondary colors.
Grade: 2
Lesson time: 40 minutes.
Learning outcomes:
By the end of the lessons
learners will be able to:
- Mix the primary colors
and make the secondary colors.
-learn the new words ( pallet, rainbow, indigo ).
-connect your mood with
the colors.
Lesson aim: make the
secondary colors.
Name the rainbow colors in
the right order.
To revise and consolidate
vocabulary and structures learnt in previous lessons.
Materials: - pictures (
colors)
-
Blocks
-
Pains,
pallets, brushes.
-
Videos (
song: Hello! How are you? ) Rainbow song
Lesson context
1.Warming-up
-greet in pairs,
-sing the song: “Hello!
How are you?”.
-ask and choose the funny
face ( happy, OK, sad, angry),
Choose one of the four
faces and say about yourself.
2.Presentation activity
A)- Put learners into
groups of four
( green group, yellow
group, red group, blue group).
B)-Connect your mood with
the colors
Think! Use the blocks.
(happy – red, yellow,
orange)
-
C)-Play
the guessing game. Say the color:
( bananas, school bus, Ukrainian flag,
apple,
Eyes, strawberry, star, balloons,
rainbow).
D)-Explanation new word
RAINBOW
-What is RAINBOW? When can
you see the RAINBOW?
-How many colors has the
RAINBOW?
E)- use the blocks and
make the RAINBOW
( red, orange, yellow,
green, blue, indigo, purple).
F)- Sing the song : “
Rainbow song”.
G)- Look! It’s the rainbow
ball! Think, write then stick.
What’s associations ? What
do you like today?
H)- Divide into groups in
group 4.
I like PINK! I like GREY!
I)- Practice work.
Watch the video: “ Color
Mixing” and check.
Mix : White + Red= Pink
White + Black= Grey
Black + Orange= Brown
3. Closing activity:
Teacher points to their
watch and says.
“ It’s time to finish
.Thank you class.Goodbye!
Lesson
plan
Subject:
English
Topic:
Zoo animals
Grade:
1
Lesson
time: 35 minutes
Lesson
aim: to identify zoo animals
Structures:
Let’s go to the zoo
I look at (elephant)
Vocabulary:
elephants, snake, kangaroos, zebras, monkeys, zoo, penguins.
Materials:
photocopies of the flashcards for elephants, monkeys, snakes, zebras,
kangaroos.
Picture “ ZOO”
Videos:” Good morning song”, “ Let’s go
to the zoo”
Pieces of paper and color pencils.
Magnet English letters, camera,
binoculars and sports hoop .
Lesson context
1.
Warming-up
-
Greeting:
Teacher
points to the watch and says: “Time to begin and time to speak English. Time to
greet!”
-
Sing the : “ Good morning song”
-
Smile and hug each other
2.
Repetitions the
English letters.
-
Hh-hello, Mm- Matt, Tt- Tom, Bb-Bob, Ss-Sam, Kk-Kim.
-
Writing the names.
3.
Repetitions the structure: Let’s go to the zoo
T: Kids like animals. Listen to me and
repeat:
T: Matt likes Zebras_( kids repeat)
T: Now look and say:- What animal does Tim
like?
(direct Ss attention to the ending S likes )
T: Guess, please: Kids like animals and go to
the:
Game: “Yes or No”
(school,
café, supermarket, zoo)
T: Who can write ZOO ?
T: Let’s go to the zoo. (kids repeat a few
times).
4.
Consolidation.
-
Divide Ss into small groups.( give the tickets to the zoo, animals pictures).
-
use the sports hoop and catch the animals.( zebras, monkey, kangaroos, snakes,
elephants. The groups sit together).
5.
Learn the structure: I look at…
(Teacher
takes the binoculars and says: I look at…( name the animal. Ss do the same a
few times).
6.
Let’s play! Miming game. Mime the animals and take the pictures of animals.
7.
Watch the video and sing:” Let’s go to the zoo”
8.
Draw the snake.
9.
Closing activity.
Teacher
points to the watch and says: “ It’s time to finish.
Thank
you class. Bye-bye!”
Мій конспект
Nina Pyschyk,
Romaniv Gymnasium
English with Smiling Sam 2
Lesson plan
Topic: Now I know
I can Revision. Unit 4 ( Я знаю і вмію ) . My Feelings. Prepositions
of place . Numbers from ( 1-29 ). Підсумковий урок.
Aim; - to revise and
consolidate vocabulary
and structures learnt in previous lessons.
To monitor Ss progress and
understanding the words
they
have learnt in unit 4 “ We are
happy”.
-make the table game into
Portfolio.
( Перевірити і закріпити словниковий
запас учнів та розуміння
вивченої лексики. Виготовити
настільну гру : “ I now how it say!”).
Grade: 2
Lessons time: 40
minutes.
Learning
objectives: by the end of the lesson pupils will make the game and have revised
all
vocabulary they
have learnt in this unit using the
songs and
videos..
Recycled
language: numbers, feelings , prepositions ( on, in, under, by), classroom items.
Materials: a notebook, internet
resource ( videos), flashcard numbers , cards, colored pencils, activity books,
interactive white
board.
1.
Warmer:
T: greets the children and do the actions (wave, smile).
Ss: greet to each other and
do the actions ( wave, shake the hand).
T: Look at the clock and ask
: “ What time is it?”
Ps - It’s time to begin English
- It”s time to
speak English.
Sing the song : “ Wake up! Daily
Routines! “
2. Presentation
a) T: How do you feel in the morning? ( group
work)
( виходить одна із груп учнів, інші дають їм команди, які
вони виконують).
Mine game
S:- You are:( happy , hungry, thirsty, angry, sad, scared) .
T:- Make the other numbers . The
task for second group ( teacher gives them the cards with numbers from
0-9. Others pupils give the commands : number 21, 15,
25 ets/).
b) T: - How many boys? ( girls, toys, balloons ets. ).
( counting
song from 0-20).
c) T: Now time to
play and check your skills.
( using the card of numbers, school things board
and playing the game)
( 4 boys are by the door, Artem is under
the desk, Liz is by the bin , 15
copybooks are on the table ).
d) T: - Are you
tired? You are active “! You are clever kids! Let’s sing about active spider ).
( using the interactive white board and sing a song : “ On, In. Under, By. Where is the spider?)
e) T: The main
part of our lesson. Let’s make a table game.
You need : a paper, a ruler, colored
pencils and a rubber.
start
|
I’m happy
|
20
|
fifteen
|
STOP
|
I’m hungry
|
under
|
I’m cold
|
Stop ( 2 times)
|
17
|
on
|
I’m thirsty
|
in
|
26
|
finish
|
f) T: You
need a dice and some counters
2.
Work
in groups:
Try
to play a game .
3.
Closing
activity:
T: It’s time to finish. Thank you class.
You were great!
Goodbye!
Ss: Goodbye teacher!
Немає коментарів:
Дописати коментар